VELIKA PRIREDITEV OB ZAKLJUČKU VSEH GRADBENIH FAZ POŠ LAVRICA

07.06.2022

Spoštovani občani in občanke.

Dovolite mi, da vas povabim na uradno prireditev, ki jo za uspešno zaključene vse tri faze POŠ Lavrica pripravljamo za vas. Prav je, da se ob takšnem projektu, ko je naša občina dobila eno najmodernejših, največjih in energetsko varčnih šol v Sloveniji, poveselimo skupaj. Žal nam je v lanskem letu koronska situacija onemogočila, da bi proslavili še zadnjo, tretjo gradbeno fazo, tj. prizidek telovadnice.

Vabljeni, da v četrtek, 23. junija ob 18. uri, en dan pred zaključkom šole, pridete na prireditev, ki se bo odvila na nogometnem igrišču POŠ Lavrice. Vabljeni prav vsi! Otroci, starši, babice in dedki ter tudi vsi drugi občani in občanke.  

Ob 18. uri pripravljamo prijetno prireditev z nastopajočimi iz naše občine, s kasnejšo pogostitvijo vseh obiskovalcev.

Po prireditvi se program nadaljuje v druženje ob koncertnem dogajanju. Na odru nas bodo zabavali nastopajoči trenutno ene najbolj popularnih skupin pri nas.  

Se vidimo. Prijazno vabljeni!

Župan Ivan Jordan

Last modified: 07.06.2022

Comments are closed.

Skip to content