Last modified: 29.03.2022
29.03.2022
V prejšnjem tednu so nas na Občini Škofljica obiskali študentje iz fakultete za arhitekturo. V sklopu svojega študijskega programa, so si zastavili nekaj projektov na lokacijah znotraj naše občine. Predstavili so nam predloge za programsko, arhitekturno in urbanistično prenovo nekaterih objektov in lokacij in sicer:
Kamnolom Pleše
POC Škofljica
omrežje poti Lavrica- Škofljica
dvorec Lisičje
Postregli so z zares izjemnimi in naprednimi idejami, ki bi v Občini dvignile kvaliteto in zadovoljstvo bivanja ter jo približala najbolj razvitim naseljem v Evropi.
Definitivno bomo sodelovanje in razvoj njihovih projektov podprli v nadaljevanju, saj si želimo prisluhniti mladim, ki predstavljajo ključen doprinos napredku in na katerih stoji naša prihodnost.
Občina Škofljica in župan Ivan Jordan
Last modified: 29.03.2022
Spletna stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke. Preberi več
Ime | Domena | Namen | Iztek | Vrsta |
---|---|---|---|---|
wordpress_test_cookie | www.skofljica.si | Ta piškotek je zagotavlja delovanje spletne strani in omogo?a boljšo uporabniško izkušnjo. | 3 months | HTTP |